Brak zrozumienia i miłości w małżeństwie

wiem ze do swojej zony nic nie czuje.ze jestem dla dziecka..a dla mnie jest oschły zimny tak jak by nic do mnie nagle nie czul.krzyczy .czasem nie wiem jak mam z nim rozmawiać..mówi ze go mecze...myśli pani ze powinnam się przestać odzywać dać zatęsknić aż się to uspokoi nie wiem co mam robić...

Witam. Możliwe, że uczucia tego meżczyzny zmieniły się do Pani. To dobry pomysł, żeby się nieco zdystansować od siebie, ale nie dlatego żeby zatesknił, tylko, żeby Pani mogła się zdystansować i pozwolić mu ułożyć się z sytuacją i dezyzją, która niekoniecznie musi być taka jak Pani by chciała.
Magdalena Brabec

Witam, mąż jest wobec Pani oschły, ma Pani wrażenie że nic do Pani nie czuje, krzyczy. Wyraża się w stosunku do Pani w sposób arogancki. Warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, zastanowić się, uzyskać wsparcie, porozmawiać jak długo trwa ta sytuacja, jak Pani czuje się w tej relacji, czy widzi Pani przesłanki do tego że stosunki z małżonkiem ulegną poprawie, zmianie. Jeżeli potrzebuje Pani wsparcia proszę skorzystać z telefonu zaufania: 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html) lub konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych na temat Państwa relacji i związku.

Jeśli chciałaby Pani porozmawiać ze mną, to zapraszam serdecznie do kontaktu na Skype.

Życzę Pani żeby się ułożyło,
Irena Mielnik-Madej