Dlaczego mam ochotę zrobić sobie krzywdę?

Umówiłam się na wizytę u psychologa. Nie wiem czy słusznie. Mam ochotę zrobić sobie krzywdę. Nie wiem czemu, ale wiem że to się zbliża. Moja dziewczyna ma borderlina i nie wiem jak to zrobić by jej się nie pogorszyło...

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zwlekać i wraz z Pani Dziewczyną, sięgnąć po potrzebną pomoc specjalistyczną, do Poradni zdrowia psychicznego.

Z przesłaniem dla Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry, bardzo dobrze, że została podjęta decyzja o wizycie u psychologa. Myślę, że nawet bardzo adekwatne do tej sytuacji byłoby zarejestrowanie się do lekarza psychiatry. Kiedy decydujemy się sobie coś zrobić to warto pamiętać, że krzywdzimy wszystkich tych, którzy zostają i żyją. Warto o tym pamiętać. Walczyć o to żeby żyć dla siebie, dla innych.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam, to dobrze że skorzystała Pani z możliwości umówienia się z psychologiem. Jeżeli odczuwa Pani niepokój, ma Pani myśli żeby zrobić sobie krzywdę proszę skorzystać z konsultacji psychiatrycznej. W takich przypadkach może Pani skorzystać z pomocy szpitalnej. Może również skorzystać z pomocy telefonu zaufania np.: 116123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html) lub ośrodka interwencji kryzysowej.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl