Jak sobie poradzić z myślami samobójczymi bez terapeutki?

Chodze na terapie z powodu borderline obecnie moja terapeutka jest na urlopie a mi ciężko jest sobie poradzić z myślami samobojczymi. Od kilku dni mało jem. Nie mogę spać a jak już uda mi się zasnąć to budzę się wcześnie rano. Psychiatra zakończył ze mną leczenie po 2 spotkaniu jak powiedzialam ze brałam leki jak i ile chciałam. Dodam że jestem osobą uzależniona ale od 3 lat jestem trzeźwa. Nie mam ubezpieczenia by zgłosić się do psychiatry a prywatnie nie mnie na to nie stać. Potrzebuje pomocy

Dzień dobry, czy przed urlopem terapeutki rozmawiała Pani z nią o czasie urlopu? Warto tak na przyszłość coś na ten czas ustalać. Obecnie warto pomyśleć o wizycie u lekarza psychiatry, może być tak że nadal nie dostanie Pani leków ale rozmowa może być bardzo pomocna. Proszę też pomyśleć o kimś bliskim żeby pomógł Pani przetrwać czas do kolejnego spotkania ze swoim psychologiem.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam, jeżeli ma Pani trudności w poradzeniu sobie w aktualnej sytuacji proszę skorzystać z pomocy doraźnej, ośrodka interwencji kryzysowej w Wyszkowie, przesyłam adres strony: http://www.monarwyszkow.pl/94-osrodek-interwencji-kryzysowej-dla-mieszkancow-powiatu-wyszkowskiego, może Pani również skorzystać z telefonu zaufania, porozmawiać: 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html). Proszę skorzystać z pomocy psychiatry, zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl