Jak uporać się z myślami samobójczymi i niechęcią do siebie samego?

Witam. Juz nie wiem co robić. Mam mysli samobójcze. Jakiś miesiąc temu pyslalam ze zrobię to w swoje urodziny czyli za 6 dni. Wizytę u psychiatry mam 2 sierpnia. Nie mam siły. Nie chce dłużej cierpieć, nie chce tych emocji które mnie rozsadzaja. Boje się ze nic dobrego nie czeka mnie w przyszłości. Chodzę na terapie ale moja terapeutka nie wie jakie mam plany, nie mogę jej powiedzieć bo ona mnie odrzuci. Mam borderline. Nienawidzę siebie i cały czas chce się karać robie to w różny sposób.

Witam,
w takiej sytuacji koniecznie powinna pani udać się wcześniej na konsultację do psychiatry, po prostu proszę podejść do poradni i poprosić lekarza by przyjął panią wcześniej. Koniecznie także należy o tych planach porozmawiać z psychoterapeutką, relacja terapeutyczna powinna być oparta na szczerości, terapeuta nie jest od recenzowania pani, a od udzielania pomocy. Skuteczna pomoc jest niemożliwa jeśli nie ma się pełnych informacji na temat stanu zdrowia pacjenta.

Witam,

proszę zaufać swojej terapeutce, wskazana jest szczerość, ponieważ wtedy może Pani otrzymać kompleksowe wsparcie i pomoc, która wpłynie na jakość Pani życia.

Pozdrawiam serdecznie