Jak postępować z chłopakiem?

Witam, pytanie będzie dotyczyło relacji między mną a chłopakiem. Jesteśmy razem ponad dwa lata, układało się różnie ale zawsze problem był w rozumieniu i jego empatii w stosunku do mnie, ostatnio przyznał mi że jest egoistą i nie potrafi inaczej. Do meritum, dwa miesiące temu on wyjechał za granice do pracy a przez swoją ciężką sytuacje rodzinną i zawodową zamknął się w sobie. Mówi że wie że cierpię przez to jak mnie traktuje ale nie potrafi nic zmienić bo emocjonalnie jest w strzępach. Co robić

Witam Panią Serdecznie,

Brakuje mi rozwinięcia Pani zagadnienia, w jaki sposób traktuje Panią Chłopak.

Co Pani może?
Może Pani zasugerować Chłopakowi w trosce o niego i o siebie, żeby skorzystał z profesjonalnej pomocy psychologicznej, gdyż poczucie bycia "emocjonalnie w strzępach", prawdopodobnie będzie się pogarszało i coraz bardziej Panią dotykało.

Mocno zachęcam Panią do rozmowy z psychologiem, by mogła Pani przede wszystkim wzmocnić siebie, by umiejętnie zadbać o swoje potrzeby.

Życzę Pani zwyczajnej pomyślności,
Irena Mielnik-Madej

Witam, proszę porozmawiać z partnerem, czy może Pani w jakiś sposób pomóc, być może pomogłaby konsultacja z psychologiem. Może skorzystać z pomocy, spróbować porozmawiać o swojej sytuacji, czy faktycznie nie jest możliwa zmiana. Pozdrawiam serdecznie