Jak żyć z zazdrosnym chłopakiem?

Mój chłopak jest zazdrosny o wszystko co mnie otacza, co mam zrobić?

Witam, bycie z zaborczym chłopakiem potrafi być bardzo ograniczające. Często kobietom wydaje się, że jest objaw, jego gorącego uczucia, to niekiedy prawda, ale nie powinno ono powodować zabrania swobody kobiety. Wiadomo, że każdy związek jest zobowiązaniem na wierność, ale jeżeli sprawy dotyczą innych swobód, to może być to bardzo męczące. Powinna Pani porozmawiać z chłopakiem i określić, z czego może Pani dla związku z rezygnować, a z czego nie. Poza tym ta rezygnacja dotyczy obu partnerów. warto sprawdzić, czy on też jest gotowy na ustępstwa. Szczera rozmowa często prowadzi do konstruktywnych rozwiązań. Pozdrawiam - Małgorzata Janusek

Witam Panią. Bliską relację powinno cechować zaufanie a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Zazdrość Pani chłopaka o wszystko może powodować, że związek nie będzie równy, "partnerski". Zazdrość w związku może powodować niebezpieczną dysproporcję, w której Pani będzie na pozycji słabszej. Zazdrość może też powodować ograniczenia wolności i niezależności. Być może jest Pani zaangażowana w ten związek emocjonalnie, ale proszę się przyjrzeć poruszonym przeze mnie aspektom. Zazdrość o wszystko to problem z którym powinien coś zrobić Pani chłopak. Być może za takim zachowaniem stoją jakieś jego doświadczenia. Jednak to nie powinno stanowić dla niego alibi tylko zobowiązanie do niezwłocznego zajęcia się tym. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/