Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spotkanie z byłym partnerem a szanse na odbudowanie związku

Wczoraj przyjechał do mnie na nasz serial.Zjedliśmy kolację.Wybraliśmy wspólnie zlew.Byłam naturalna nie pytam go o nic.Nocował całą noc mnie przytulał.Czułam się fantastycznie!Remont kuchni trwa.Mój synek ucieszył się z kuchni jutro mamy w planach zakupy,chcę przygotować kolację.Napisałam sms że dziecko cieszy się z kuchni,woli ją od zabawek.Napisałam że w nocy było mi z nim wspaniale gdy mnie do siebie całą noc tulił że dziękuję mu za to że przy mnie był.Odpowiedział uśmiechem!Co mam zrobić?
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Gdy ukochana osoba odejdzie

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice
36 poziom zaufania

Warto porozmawiać z byłym partnerem o swoich uczuciach, myślach, nadziejach i oczekiwaniach. taka rozmowa pozwoli Pani poznać uczucia i zamiary byłego partnera. Życzę powodzenia.

0

Witam, chce Pani odbudować związek z byłym partnerem. Partner pomaga Pani przy remoncie, napisała Pani że ją tulił całą noc. Jest między Państwem więź, proszę z partnerem o tym porozmawiać. Być może warto porozmawiać o tym również z kimś bliskim, zaufanym, skorzystać z konsultacji z psychologiem, jeżeli ma Pani wątpliwości.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy