Spotkanie z byłym partnerem a szanse na odbudowanie związku

Wczoraj przyjechał do mnie na nasz serial.Zjedliśmy kolację.Wybraliśmy wspólnie zlew.Byłam naturalna nie pytam go o nic.Nocował całą noc mnie przytulał.Czułam się fantastycznie!Remont kuchni trwa.Mój synek ucieszył się z kuchni jutro mamy w planach zakupy,chcę przygotować kolację.Napisałam sms że dziecko cieszy się z kuchni,woli ją od zabawek.Napisałam że w nocy było mi z nim wspaniale gdy mnie do siebie całą noc tulił że dziękuję mu za to że przy mnie był.Odpowiedział uśmiechem!Co mam zrobić?

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice

Warto porozmawiać z byłym partnerem o swoich uczuciach, myślach, nadziejach i oczekiwaniach. taka rozmowa pozwoli Pani poznać uczucia i zamiary byłego partnera. Życzę powodzenia.

Witam, chce Pani odbudować związek z byłym partnerem. Partner pomaga Pani przy remoncie, napisała Pani że ją tulił całą noc. Jest między Państwem więź, proszę z partnerem o tym porozmawiać. Być może warto porozmawiać o tym również z kimś bliskim, zaufanym, skorzystać z konsultacji z psychologiem, jeżeli ma Pani wątpliwości.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl