Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, by partner wrócił do domu?

Co robić by zatęsknił,chciał wrócić do domu?Źle się zachowałam wobec niego,wyprowadził się bez mojej wiedzy.Krzyczałam na niego,że b.chrapie,byłam kąśliwa,powiedział że czuł się osaczony,zmęczony,dłużej tak nie mógł.Popsułam naszą relację,zajmowałam się ciągle sobą,swoim dzieckiem.Powiedział,że robi zabieg na chrapanie,po co mi to mówi?Skoro już nie sypiamy razem.Pomaga mi w remoncie,idziemy razem na sylwestra.Czy on może planuje powrót?nie oddał mi kluczy do m/garażu dał na opłaty na m na 01.14
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Akcje edukacyjne a rzucanie palenia

Wiele kobiet nie rezygnuje z palenia podczas ciąży. Czy można w jakiś sposób zmienić tę sytuację? Czy akcje edukacyjne mogą cokolwiek zmienić? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Witaj,
odczytuję,że partner stara się sprostać Twoim oczekiwaniom,więc informuje Cię o tym i czeka na odpowiedż.Masz dobry pomysł z podjęciem wspólnej terapii,więc zaproponuj mu albo skorzystaj z podobnej pomocy sama i dowiedz się a następnie przepracuj przy pomocy terapeuty te obszary,które zniechęcały Cię do partnera.Jeżeli mieszkasz w pobliżu,zapraszam do Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii w Warszawie.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0

Witam, proszę porozmawiać o tym z partnerem. Jeżeli ma Pani wątpliwości co do zachowania, motywów postępowania, najlepiej na te pytania odpowie Pani były partner. Szczera rozmowa na pewno dużo wyjaśni, być może sprecyzują Państwo wzajemne oczekiwania. Wszystko wyraziła Pani w tym zapytaniu. Warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, psychoterapii.Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy może skorzystać z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy