Co zrobić, aby partner zatęsknił i wrócił do domu?

Co zrobić aby zatęsknił za mną i wrócił do domu?Czy już mnie nie kocha?Co zrobić aby chciał rozmawiać o nas?Rozstaliśmy się ale nadal mi we wszystkim pomaga.Chce spędzić ze mną i z moimi znajomymi sylwestra oraz dziećmi.Nie rozmawiamy o nas,unika tematu powrotu i formalnego związku ze mną.Zrobiłam dla nas wigilię,ubieraliśmy razem choinkę.Pojechał sam na święta,umówieni jesteśmy w sylwestra.Martwię się że nie deklaruje miłości i chęci powrotu do mnie,boję się że go straciłam na zawsze co b.boli!

Witam,
Pisze pani, że partner nadal we wszystkim pomaga. Być może nadal jest zaangażowany emocjonalnie, tylko sytuacja go przerosła. Proszę dać mu czas na przemyślenie Waszych spraw, związku w którym był z panią. Może cos sprawiło, że wystraszył się dalszego wspólnego życia. Czas to najlepsze lekarstwo, proszę uzbroić się w cierpliwość i spróbować być dla niego wyrozumiałą. Partner to z pewnością doceni
Pozdrawiam świątecznie :)

Szanowna Pani, z Pani opis wynika, że nadal jest Pani ważna dla swojego partnera. Ważne są dla niego również Państwa dzieci. Z jakiegoś jednak powodu Pani partner na ten moment nie chce podjąć decyzji o ponownym (formalnym) związku z Pani, nie chce zadeklarować uczuć do Pani. Zastanawiam się z jakiego powodu się Państwo rozstaliście? Czy to był decyzja wspólna, czy jednego z Państwa i czym ona była spowodowana? Jakie okoliczności towarzyszyły jej podjęciu? Wydaje mi się, że powinna Pani uszanować potrzebę partnera o braku ochoty na rozmową o związku z Panią. Przede wszystkim nie może Pan naciskać na partnera żeby wrócił, czy żeby się zdeklarował. Pani partner potrzebuje czasu. Proszę jednak pozwolić sobie pomagać. Spędzajcie Państwo razem czas, nie tylko dbając o sprawy codzienne, ale może jakiś wypad do kina byłby dobrym pomysłem. Proszę uzbroić się w cierpliwość i dać czas partnerowi. Pozdrawiam, Monika Wysota

Witaj,
więż,jak widzisz niekoniecznie wyraża si e w słowach,ale słowa są też bardzo ważnym komunikatem-kwindesencją,więc rozumiem,że gdyby zostały wypowiedziane,stworzyłyby czytelny grunt dla Ciebie i Twojego podejścia.
Zastanów się może więc co taka deklaracja znaczyłaby dla Twojego postępowania.Co by spowodowała w Tobie/jakieś konkretne zachowanie,jakąś zmianę w zachowaniu itp/.Spróbuj to sobie wyobrazić a potem odpowiedz na pytanie,na ile obecne zdarzenia różnią się od wizji,jaka stworzyłaś.
Może być bowiem tak,że sama unikasz wkładu w ten związek i uzalezniasz go wyłącznie od mężczyzny podczas,gdy on również czuje podobną niepewność.
Czasami trudnośc ma swoje podłoże w przeszłości/sfrustrowanych uczuciach wobec ważnych osób/,więc dobrze wówczas popatrzeć na nią z innej perspektywy i przy pomocy specjalisty.Myślalaś o tym?
Polecam i pozdrawiam