Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, żeby dziewczyna do mnie wróciła?

witam poznałem dziewczyne sprawiła że się zakochałem tak samo jak ona we mnie kochamy się mówimy to sobie ja jestem w stanie zrobić dla niej wszystko ale nie wiem co zrobić nie mam pojęcia nie ma dnia żebym o niej nie myślał jestem nerwowym chłopakiem i zerwałą za często robiłem awantury itd ale miałem powody sama do tego doprowadzała ale poprostu ja nie potrafie jej sobie odpuścić ona jest dla mnie całym światem i dobrze wiedziała że przez co się denerwuje i nadal to samo robiła;(
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Zespoły otępienne a depresja

W przypadku chorzeń otępiennych, np. alzheimerem, nasilenie objawów może wystąpić na skutek depresji. O zależności między zespołami otępiennymi a depresją wypowiada się psychiatra Agnieszka Jamroży.

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie!
Rozumiem, że bardzo przeżywasz rozstanie i targają Tobą negatywne emocje. Tęsknisz za dziewczyną, z którą byłeś, wspominasz wspólnie przeżyte chwile. Niemniej jednak nie możesz zmusić swojej byłej dziewczyny do tego, by do Ciebie wróciła. Nie da się nikogo zmusić do miłości. Nie mam pojęcia, dlaczego się rozstaliście. Być może wina leży po obu stronach. Ty mogłeś przyczynić się do spięć poprzez swoją nerwowość, ona być może nie była dostatecznie cierpliwa i nie rozumiała Twoich wybuchów i awantur. Poza tym prowokowaniem kłótni tylko ją do siebie zraziłeś. Sądzę, że Wasze problemy dałoby się rozwiązać za pomocą spokojnej i rzeczowej dyskusji, a nie awantury. Zawsze na jakość związku pracuje i on, i ona, dlatego nie ma sensu obwiniać się wzajemnie za rozpad relacji. Wiem, że to trudne, ale musisz dać sobie czas, by emocje się w Tobie wyciszyły, by móc zapomnieć o eks partnerce i pomyśleć o nowym związku.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0

Witam Pana Serdecznie,

Myślę, że pomocnym byłaby dla Pana zwyczajna rozmowa i praca z psychologiem,
żeby popracował Pan nad poprawą samooceny.
Jest to wysiłek czasowy, energetyczny, mentalny i może finansowy, jednak jest to zasób na całe życie, nad którym jest sens pracować...

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy