Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak namówić dziewczynę, aby do mnie wróciła?

Witam mam 15 lat i odeszła ode mnie dzziewczyna chodziłem dzisiaj za nia wszedzie i błagałem o sznase ale gdzies przeczytałem zeby nic nie robic nie prosic itd. Prosze pomóżcie mi co mam teraz zrobic zeby ona do mnie wróciła bez niej chce sobie cos zrobic z zyciem
MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Skąd bierze się kobiecy problem "Nie mam się w co ubrać!"

Witam serdecznie,
Nie napisałeś z jakich powodów dziewczyna Cię porzuciła, więc trudno tutaj o konkretną poradę. Może rzeczywiście daj jej czas, aby ochłonęła i przemyślała sobie wszystko, a następnie spróbuj z nią ponownie porozmawiać.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam,
zastanawiam się, czy znasz powód odejścia dziewczyny? Myślę, że dużo od niego zależy, tzn. czy można coś zmienić, naprawić? Czy raczej to leży po stronie dziewczyny i Ty nie masz na to wpływu? Na pewno na siłę nic nie zrobisz, a wręcz zniechęcisz ją do siebie. Możesz zaproponować jeszcze spotkanie, na którym wyjaśnicie sobie przyczyny rozstania.
Życzę powodzenia
Izabela Makowska-Trzeciak

0

Rozumiem, że to Twoja pierwsza miłość. Rozumiem też, że jest ona dla Ciebie bardzo ważna i wyjątkowa i trudno Ci jest się z tym pogodzić. To co piszesz mówi też o tym, że jesteś wrażliwym i uczuciowym chłopcem. Możesz jeszcze spróbować za jakiś czas porozmawiać z dziewczyną o tym co czujesz i jak ważna jest dla Ciebie ta miłość. Nie ma recepty na to co można zrobić więcej, można po prostu rozmawiać. Więc jak to nic nie da, może wtedy z kimś bliskim porozmawiać o tym wszystkim co się wydarzyło. Pamiętaj o tym, że masz dopiero 15 lat i całe życie przed tobą.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy