Rodzice nie zgadzają się na to aby miał dziewczynę

Mam 18 lat nie mogę mieć dziewczyny ponieważ nie pozwalają mi na to rodzice. Chciałbym z nimi porozmawiać, lecz nie mam odwagi, wstydzę się. Nie stwarzam żadnych problemów rodzicom, uczę się, zawsze robię to co mi każą. Proszę o pomoc. Bardzo dziękuje za radę.

18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Jesteś dorosłym człowiekiem, który zaczyna samodzielne życie, dlatego musisz umieć walczyć o sprawy ważne dla Ciebie. Myślę, ze najważniejsze byś zdobył się na odwagę i porozmawiał z rodzicami o swoich pragnieniach, uczuciach i oczekiwaniach wobec świata i życia. Musisz nauczyć się podejmować decyzje i akceptować związane z nimi ryzyko.

Powodzenia i pozdrawiam