Powrót do chłopaka a rozmowa z rodzicami

Witam, nazywam się Karolina i mam 21 lat.W wieku 17 lat poznałam swojego chłopaka Rafała.Moi rodzice nigdy nie pałali do niego sympatią,ale nigdy też nie robili większych problemów.Rok temu rozstaliśmy się w złych okolicznościach-z mojej winy pokłóciliśmy się i Rafał 'poszarpał mnie'.Moim rodzicom powiedziałam,że mnie pobił.Można sobie wyobrazić jakie mają o nim zdanie. Wróciliśmy do siebie.Zmieniliśmy się.Jest naprawdę cudownie.Nie wiem jak powiedzieć rodzicom,myślę o tym całymi dniami.Boję się

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Pani Karolino,

ma Pani pełne prawo podejmować decyzję, z kim się Pani umawia. Jednak z powodu opisanych okoliczności, słusznie obawia się Pani reakcji rodziców – jest tylko jeden sposób na rozwiązanie tej sytuacji, a mianowicie szczera rozmowa z nimi. Proszę pamiętać, że przyznawanie się do błędów to oznaka dojrzałości, więc nie ma się czego wstydzić – każdy człowiek je popełnia, a przyznać się do nich potrafi już niewielu. W tym wypadku pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemnych i niepotrzebnych komplikacji.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel