Brak akceptacji ze strony rodziców chłopaka

Jestem z Chłopakiem 7 miesiecy. Kochamy się. Ale moi rodzice go nie akceptują, ostatnio zabronili mu wchodzić do mojego domu :( zabraniaja mi się z nim spotykać. Ja teraz cały czas jeżdzę do niego bo on nie może do mnie i o to też mam wojny. Co ma zrobić? żeby w końcu dali mnie i mojemu chłopakowi spokój?

Dzień dobry!

Jako osoba dorosła może Pani sama kierować swoimi życiowymi wyborami i decyzjami.
Jednocześnie jednak, także rodzice mają prawo do wprowadzania własnych zasad, jeśli dotyczą one ich i ich domu.
Zachęcam do refleksji, a także rozmowy z rodzicami o tym, jaka jest obecnie Pani zależność od nich, jakie są zasady Waszych relacji (już nie takie same jak wtedy, kiedy była Pani niepełnoletnia), jaki jest stopień Pani samodzielności i granice każdego z Was.
Wsparciem może być konsultacja z psychologiem.

Pozdrawiam!

Myślę, że jest Pani już dorosłą kobietą i powinna Pani podejmować decyzję samodzielnie. Rodzice powinni to zaakceptować. Na początek proponuje spokojną i szczerą rozmowę. Jeśli to nie pomoże, to może powinna Pani pomyśleć o zwiększeniu swojej samodzielnośći?

http://www.gabinetzmian.pl