Brak akceptacji ze strony mamy chłopaka

dzień dobry mam problem z maa od mojego chłopaka nie akceptuje mnie wo gule wyzywa mnie id wariatek co mam robić już nie mam siły mój chłopak mówi że mam się nie przejmować tym co mówi

Witam,
W przeciętnie kulturalnym środowisku brak akceptacji rodziców dla partnerki swojego syna ujawnia się bez angażowania innych osób,we własnym rodzinnym gronie.W ten sposób dorosły syn musi samodzielnie podjąc decyzję odłączenia się od rodziców i dokonania własnego wyboru,albo przychylenia się do ich opinii i zakończenia znajomości.W każdym jednak przypadku związek powinien uwolnić się od wpływu a nawet obecności rodziców i np.wynająć własne mieszkanie,ograniczyć do siebie dostęp osób nieprzychylnych itp.
Swoją drogą,brak wyrażnego sprzeciwu chłopaka wobec zachowania matki,nie zapowiada szacunku wobec Pani osoby,więc radzę się z niego wycofać.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza