Powrót do partnera

9 dni temu on wyprowadził się po cichu ale chce mi pomagać.Dziś pomagał mi w zakupie mebli kuchennych,pożyczy mi pieniądze na część zakupów.Było mi z nim dobrze,nie wypytywałam o nic.Jutro też się spotkamy,sfinalizować zakup.Nie wiem czy do mnie wróci,ale powiedział,że potrzebuje czasu na przemyślenia,zastanowienie się bo czuł się osaczony,zmęczony więc nie naciskam na niego.Lubi mnie.Pomaga.Co zrobić żeby zatęsknił za mną i zapragnął wrócić?Jeszcze furtka jest otwarta, a on nie podjął decyzji.

Witam Panią
Pisze Pani o tym że o nic Pani nie dopytywała, Dopóki Pani nie porozmawia z partnerem o wspólnych oczekiwaniach, o tym co Pani chce, o tym co Partner chce, to nie będzie Pani wiedzieć co będzie dalej. Trzeba porozmawiać i razem podjąć decyzje co dalej.
pozdrawiam
anna suligowska

Witaj
Z tego co Pani napisała to ani partner , ani Pani nie rozmawialiście na temat zaistniałej sytuacji,proszę znaleźć czas aby zastanowić się co pani czuje do partnera i co czuje pani w tej zmienionej sytuacji jaka jest obecnie, czego oczekuje od Pani - partner i Pani od niego . Najważniejsza jest rozmowa. Jest teraz dobry czas na takie rozmowy. pozdrawiam