Powrót do partnera po rozstaniu

nurtuje mnie ostatnie spotkanie z ex. Mija rok odkąd mnie zostawił, w sumie bez powodu po 3 latach. Mieliśmy jakiś sporadyczny kontakt, ostatnio chciał się spotkać na kawę, ja odmawiałam. ostatnio spotkałam go na koncercie, wydzwaniał do mnie był pijany. i zaczął ze mną rozmawiać mówić że do tej pory żałuje swojej decyzji, nie przemyślał tego, że jestem wartościową osobą a tego nie doceniał. Do tej pory te jego słowa siedzą mi w głowie. Czasem o nim myślę. Mamy po 25 lat. od tamtego spotkania

Jeśli warto czemuś ufać, to tylko słowom wypowiedzianym na trzeźwo, za które druga strona jest wstanie wziąć odpowiedzialność. Rozumiem, że Pani zależy i słowa byłego partnera są dla Pani znaczące oraz budzą w Pani konkretne uczucia. Jeśli tak jest- warto porozmawiać z nim szczerze, na trzeźwo. Dopiero wówczas będzie Pani miała okazję przekonać się co do uczuć, emocji i oczekiwań byłego partnera wobec Pani.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie na ile coś jeszcze Panią łączy z były partnerem i czy wyobraża sobie Pani odnowienie związku. Jeżeli tak, może Pani zainicjować spotkanie na którym nastąpiłaby szczera rozmowa odnośnie planów i oczekiwań każdego z Was. Oczywiście ważne aby chłopak był wtedy trzeźwy.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, po pierwsze warto przyjrzeć się sobie - czy pani coś czuje do byłego partnera, czy jest pani gotowa zaryzykować i jeszcze raz mu zaufać, "zainwestować" w tę relację. Jeśli tak - warto się z nim spotkań - oczywiście na trzeźwo, porozmawiać, zapytać co było przyczyną zerwania relacji, dlaczego musiały minąć trzy lata i jak on widzi dalej wasza znajomość, jak pani ją ewentualnie widzi? Pozdrawiam.