Jak przekonać partnera do powrotu po zdradzie?

Witam,zdradziłam chłopaka na początku naszej znajomości,przyznałam mu się na początku grudnia i po jakimś czasie zerwał ze mną ,pisaliśmy ze sobą ja nalegałam żeby mi dał szanse nic to nie pomogło,Ostatnio 1lutego sie pokłóciliśmy przez esy bo go błagałam żebym przyjechała i sie wkurzył i przestał sie odzywac,ja pisze dzwonie a on do dziś sie nie odzywa na nic nie reaguje. On mieszka w Lulinie ja w Katowicach,znamy sie ponad 3lata,bardzo mi na Nim zależy.Bardzo cierpię. Co ja mogę zrobić???

Witam,
Niestety czasami jest tak, że jednej stronie zalezy bardziej niż drugiej.
Jeśli tak jest z pani strony, to proszę spróbować zadzwonić bezpośrednio do niego i umówić się na spotkanie. Pisze pani, ze pani zależy na tym meżczyźnie, to proszę mu to pokazać.
Pozdrawiam

Może warto dać chłopakowi czas? Być może czuje się "przyparty do muru"? Ewentualnie dopytanie go o to, czego by od Pani oczekiwał i potrzebował, jak wyobraża sobie przyszłość także byłoby pomocne. Ważne jednak, by w swoich działaniach wziąć pod uwagę to, co Pani usłyszy. Jest jednak możliwe, że dla niego ta relacja się skończyła i nie widzi już możliwości, ani nie ma potrzeby jej ratowania. W takiej sytuacji warto pracować nad poradzeniem sobie z uczuciem, które nie ma szansy na realizację.

Witam. Pozostaje pani uszanować decyzję chłopaka i zastanowić się, czy czasami pani zachowanie nie przekracza pewnych granic. Pozdrawiam