Jak żyć w związku, jeśli mąż nie zauważa mojej obecności?

Witam. Mój mąż jest zawodowym kierowca. Ma 22 lata. Ja mam 21. Mamy 14 MC synka. Wszystko może i jest fajnie, ale mój facet mnie nie docenia.. nie docenia tego że wychowuje syna, wraca do domu to zajmuje się zupełnie innymi rzeczami niż np. Zabawa z synem czy nawet nacieszaniem się nami. Przecież wraca tylko na 2-3 dni i potem go nie ma na 12 dni. O kwiatach to ja wgl mogę zapomnieć. Ostatnio dostałam miesięcy temu na imieniny ale to i tak mu powiedziałam "kup mi tulipany". Co robić? Jak żyć?

Witam, wychowuje Pani synka, mąż jest zawodowym kierowcą. Nie docenia Pani, nie spełnia Pani oczekiwań. Rozmawiała Pani z partnerem o swoich potrzebach? Rozumiem że opieka nad małym dzieckiem jest absorbująca, po powrocie męża oczekuje Pani uwagi, troski, zainteresowania, bliskości, jednak ma Pani wrażenie że mąż jej nie zauważa. Na początek warto o tym porozmawiać, jasno wyrazić swoje oczekiwania. Być może spróbować wygospodarować trochę czasu dla siebie, na swoje zainteresowania, zastanowić się czego Pani brakuje. Proszę skonsultować się z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
kontakt:
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl