Brak pracy i wychowywanie dzieci a relacje w związku

Czy może Pani psycholog wytłumaczyć komuś jak sie czuje kobieta niepracująca zawodowo,mająca pod opieką 5 małych dzieci,która była ofiarą przemocy i nałogów męza ,a teraz namawia się Ją do budowania poprawnych relacji z Nim strasząc ,ze w razie rozwodu nie da sobie rady sama z tyloma dziećmi ,a z drugiej daje się Jej do zrozumienia,ze żołnierz na Nią czeka i ze Ją nadal kocha,że powinna sama podjąć decyzję bo panu oficerowi nie wypada przecież zachęcać Jej otwarcie do rozwodu?Czy to normalne?

Witam serdecznie,
Jak czuje się taka kobieta? Na pewno ma zaniżone poczucie własnej wartości, czuje się bezradna i ma wrażenie, że nic dobrego już jej w życiu nie spotka. Czuje się kontrolowana, zastraszona i samotna. Czuje lęk, rozpacz, poczucie krzywdy, a czasami poczucie winy.
Rozumiem, że ma Pani przed sobą duży dylemat - czy zostać z mężem czy strać się o rozwód i być z innym mężczyzną. Tą decyzję jednak musi Pani podjąć sama. Czy jest Pani pewna uczuć tamtego mężczyzny? Czy zaakceptuje on w pełni Pani dzieci i zaopiekuje się nimi?
Pozdrawiam

Witam, historia jest złożona, wymaga dłuższej rozmowy. Jest Pani poruszona wydarzeniami które opisuję. Proszę skorzystać z konsultacji, wsparcie, dłuższa rozmowa przybliży sytuację i pomoże zrozumieć Pani potrzeby.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl