Zapytaj lekarza

7 1 7 , 2 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak pracy i wychowywanie dzieci a relacje w związku

Czy może Pani psycholog wytłumaczyć komuś jak sie czuje kobieta niepracująca zawodowo,mająca pod opieką 5 małych dzieci,która była ofiarą przemocy i nałogów męza ,a teraz namawia się Ją do budowania poprawnych relacji z Nim strasząc ,ze w razie rozwodu nie da sobie rady sama z tyloma dziećmi ,a z drugiej daje się Jej do zrozumienia,ze żołnierz na Nią czeka i ze Ją nadal kocha,że powinna sama podjąć decyzję bo panu oficerowi nie wypada przecież zachęcać Jej otwarcie do rozwodu?Czy to normalne?
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Jak radzić sobie z kryzysem?

Witam serdecznie,
Jak czuje się taka kobieta? Na pewno ma zaniżone poczucie własnej wartości, czuje się bezradna i ma wrażenie, że nic dobrego już jej w życiu nie spotka. Czuje się kontrolowana, zastraszona i samotna. Czuje lęk, rozpacz, poczucie krzywdy, a czasami poczucie winy.
Rozumiem, że ma Pani przed sobą duży dylemat - czy zostać z mężem czy strać się o rozwód i być z innym mężczyzną. Tą decyzję jednak musi Pani podjąć sama. Czy jest Pani pewna uczuć tamtego mężczyzny? Czy zaakceptuje on w pełni Pani dzieci i zaopiekuje się nimi?
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Witam, historia jest złożona, wymaga dłuższej rozmowy. Jest Pani poruszona wydarzeniami które opisuję. Proszę skorzystać z konsultacji, wsparcie, dłuższa rozmowa przybliży sytuację i pomoże zrozumieć Pani potrzeby.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy