Jak radzić sobie z trudnościami w związku?

Poznaliśmy sie 1,5 roku temu i zakochaliśmy sie od pierwszego wejrzenia. Nasz związek zaczął sie bardzo intensywnie. Od początku to rozmawialismy ze sobą non stop. Ja miałam stabilna prace za granica i dobrze ze sobą sie czulam. Po 3 miesiącach zmieniłam prace dla niego wróciłam do kraju a on juz w międzyczasie zdążył sie pokłócić i nie lubić niekogo z mojego otoczenia. Pił bardzo często a i jeszcze brał psychotropy. wyrzucilam go z domu. Jak mam sobie poradzić bez niego? Zostawił mnie z niczym?

Zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem. Specjalista przede wszystkim wesprze i pomoże poradzić sobie z utratą oraz uczuciami z tym związanymi (żalem, bólem, rozczarowaniem, złością, poczuciem winy, tęsknotą itp). W pracy z psychoterapeutą będzie Pani mogła lepiej zrozumieć przyczyny trudności w relacji, mechanizmy, które do nich doprowadziły, a także budować dobrą zmianę (by uniknąć podobnych trudności w przyszłości).

witam,

impas w Pani życiu wymaga wsparcia psychoterapeuty, łatwiej będzie zrozumieć i rozwiązać problem.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, rozstanie z partnerem to bardzo bolesne doświadczenie. Była Pani zaangażowana w związek, potrzebny jest czas aby spojrzeć z dystansem na trudną sytuację. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, podzielić się swoimi odczuciami. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl.