Jak radzić sobie z trudnościami w życiu?

jak podchodzic do spraw zyciowych ,gdy swiat sie wali mi na glowe

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję skorzystać z pomocy psychologa lub/i psychiatry. Fachowa pomoc pomoże Pani zmierzyć się z problemami oraz je rozwiązać.

Proszę skonsultować się z psychoterapeutą. Praca z wykwalifikowanym specjalistą pomoże Pani zrozumieć oraz "przepracować" trudne aspekty życia, a także nabrać większej odpowrności. Powodzenia!