Problemy z radzeniem sobie w życiu po śmierci rodziców

Witam. Mam prawie 29 lat i w przeciągu 3 lat straciłam Rodziców. Od tego czasu zawalił mi się świat, nie skończyłam studiów, czego się nie dotknę obraca się w popiół. Znajomi pozakładali rodziny, nikt nie interesuje się tym co przeżywam. Mieszkam sama i pracuję, ale to tylko staż. Nie radzę sobie już z niczym, ani z własnymi emocjami, ani tym co dzieje się wokół mnie. Kilka dni temu moja znajoma ze studiów odebrała sobie życie...Wcale mnie to nie dziwi, tez chciałabym iść w jej ślady...

Witam. Proszę poszukać dla siebie pomocy w bezpośrednim kontakcie, nie przez internet. Przechodzi pani trudne chwile, ale to może kiedyś się zmienić podczas pracy ze specjalistą.

Witam. Potrzebuje Pani natychmiastowej pomocy psychologa psychoterapeuty i psychiatry. Proszę nie zwlekać z decyzją uzyskania specjalistycznego wsparcia. Pozdrawiam

Wydaje się, że należy zwrócić asie do specjalisty. Po to są by pomóc, kiedy ktoś nie radzi sobie z takimi stanami. Im wcześniej Pani sięgnie po pomóc, tym szybciej dojdzie do siebie i uporządkuje swoje życie. Życzę powodzenia