Bóle brzucha, stres i zaburzenia lękowe

Witam, kiedyś miałam chłopaka który mnie strasznie maltretował. Od 6 lat mam dzieki temu problem. Byłam u psychiatry dostałam silne leki ale nie pomogło. Mianowicie dzien w dzien mam bóle brzucha i straszne lęki, boję sie wszystkiego. Dodatkowo jak z kims rozmawiam nawet z bliskimi trzęsę się cała, pocę, aco najgorsze lewy kącik ust mi się majta co jest widoczne, nie moge sie usmiechac, oczy mi uciekają, biało przed oczami, i nie rozumiem kto co mówi. co robic?

Dzień dobry,
Wspomina Pani o bardzo trudnych doświadczeniach, które odcisnęły silny ślad na Pani kondycji psychicznej.
Myślę, że warto poszukać zaufanego psychologa, który pozwoli odzyskać Pani spokój i równowagę.
Powodzenia!
Katarzyna Batugowska

Witam,
zachęcam do konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą i rozpoczęcia psychoterapii. W ten sposób może Pani przepracować swoje trudne doświadczenia i traumę, która Pani przeżyła.

Witam,
Traumatyczne wydarzenia pozostawiają ślad na psychice człowieka. Warto zmierzyć się z tymi trudnymi przeżyciami, przepracować je w procesie psychoterapii. Proponuję aby udała się Pani do wybranego specjalisty i wspólnie z nim zmierzyła się ze wspomnieniami z przeszłości.
Pozdrawiam
Aleksandra Tyszka