Jak się pozbierać i uporządkować życie?

Wpadłam w długi nie umiem sobie poradzić z tą myślą że własną głupota doprowadziłam do tej sytuacji w tej chwili nie jestem w stanie wrócić do pracy a muszę kto lub co mi może pomóc się pozbierać

Witam, aby porozmawiać o swojej sytuacji, jak poradzić sobie w trudnym momencie proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem i psychoterapii. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/, lub może Pani skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl