Jak radzić sobie z rozchwianymi emocjami?

Witam.Nie wiem co się ze mną dzieje, ale mam tak od wielu lat.Jestem osobą, która potrzebuje ciągłych sensacji i poszukuje wrażeń. Uwielbiam publiczne wystąpienia, wielkie miłości i podróże, wtedy przeżywam stany euforii, a gdy w moim życiu takich sytuacji brak to popadam w depresje i wtedy moje życie nie ma sensu.A gdy wydarzy się jakaś sensacja w moim życiu to znowu popadam w euforie i tak w kółko.Nie chcę stabilnego, spokojnego życia, ale ciągły zmian, nie wiem co zrobić abym była szczęśliwa.

Są osoby, które mają duże zapotrzebowanie na stymulację i pragną nowych, ekscytujących doznań. Jest to cecha osobowości, z którą niewiele można zrobić (poza zaakceptowaniem jej).

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej i psychoterapii. Zastanowić się jakie ma Pani możliwości wpływu na sytuację, jak sobie poradzić w sytuacjach dla Pani trudnych. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ lub może Pani skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl