Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak radzić sobie z rozchwianymi emocjami?

Witam.Nie wiem co się ze mną dzieje, ale mam tak od wielu lat.Jestem osobą, która potrzebuje ciągłych sensacji i poszukuje wrażeń. Uwielbiam publiczne wystąpienia, wielkie miłości i podróże, wtedy przeżywam stany euforii, a gdy w moim życiu takich sytuacji brak to popadam w depresje i wtedy moje życie nie ma sensu.A gdy wydarzy się jakaś sensacja w moim życiu to znowu popadam w euforie i tak w kółko.Nie chcę stabilnego, spokojnego życia, ale ciągły zmian, nie wiem co zrobić abym była szczęśliwa.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Teoria Becka

A. T. Beck jest twórcą teorii poznawczej, która wykorzystywana jest przy leczeniu depresji. Na czym polega wspomniana teoria poznawcza? Na ten temat wypowiada się psychiatra - Agnieszka Jamroży.

Są osoby, które mają duże zapotrzebowanie na stymulację i pragną nowych, ekscytujących doznań. Jest to cecha osobowości, z którą niewiele można zrobić (poza zaakceptowaniem jej).

0

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej i psychoterapii. Zastanowić się jakie ma Pani możliwości wpływu na sytuację, jak sobie poradzić w sytuacjach dla Pani trudnych. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ lub może Pani skorzystać z pomocy w prywatnym gabinecie.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy