Dlaczego nieustannie czuję się samotna?

Witam Mam dość dziwny problem , w sumie nie wiem jak to opisać , Ale ciągle płacze . Z byle jakiego powodu , czuje się samotna choć tak nie jest . Mam od ponad roku wspaniałego chłopaka Ale ciągle dręczy mnie to że kiedyś może mnie zostawić , choć w sumie nie ma powodu Ale boję się tego bardzo , za czym idzie zły humor , płacz , lęki , nie jem nie pije i nie śpię , przez ostatni rok svhudlam 10kg przez tego typu lęki . Potrzebuje ciągłej uwagi z jego strony bo inaczej popadam w dolek..

Witam serdecznie, myślę, że powinnaś umówić się na spotkanie z terapeutą, wspólnie ustalicie co sprawia, że tak bardzo boisz się, że chłopak może od Ciebie odejść, porozmawiacie o Twoich zasobach, Twoim poczuciu wartości, samoocenie, samotności, może o relacjach rodzinnych, wierzę w to mocno, że razem znajdziecie rozwiązanie problemu, Twoje reakcje, psychosomatyka są na tyle zaawansowane, że dobrze byłoby skorzystać z pomocy specjalisty w Gabinecie, Pozdrawiam serdecznie

Witam, proszę skorzystać z pomocy w Ośrodku Zdrowia Psychicznego, z rozmowy z psychologiem, psychoterapii aby zastanowić się nad przyczyną Pani złego samopoczucia. Być może ma to związek z zaburzeniami depresyjnymi. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Jeżeli potrzebuje Pani szybkiego wsparcia, rozmowy, może Pani skorzystać z telefonu zaufania.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl