Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego nieustannie czuję się samotna?

Witam Mam dość dziwny problem , w sumie nie wiem jak to opisać , Ale ciągle płacze . Z byle jakiego powodu , czuje się samotna choć tak nie jest . Mam od ponad roku wspaniałego chłopaka Ale ciągle dręczy mnie to że kiedyś może mnie zostawić , choć w sumie nie ma powodu Ale boję się tego bardzo , za czym idzie zły humor , płacz , lęki , nie jem nie pije i nie śpię , przez ostatni rok svhudlam 10kg przez tego typu lęki . Potrzebuje ciągłej uwagi z jego strony bo inaczej popadam w dolek..
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Diagnozowanie autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jak można do zdiagnozować.

Witam serdecznie, myślę, że powinnaś umówić się na spotkanie z terapeutą, wspólnie ustalicie co sprawia, że tak bardzo boisz się, że chłopak może od Ciebie odejść, porozmawiacie o Twoich zasobach, Twoim poczuciu wartości, samoocenie, samotności, może o relacjach rodzinnych, wierzę w to mocno, że razem znajdziecie rozwiązanie problemu, Twoje reakcje, psychosomatyka są na tyle zaawansowane, że dobrze byłoby skorzystać z pomocy specjalisty w Gabinecie, Pozdrawiam serdecznie

0

Witam, proszę skorzystać z pomocy w Ośrodku Zdrowia Psychicznego, z rozmowy z psychologiem, psychoterapii aby zastanowić się nad przyczyną Pani złego samopoczucia. Być może ma to związek z zaburzeniami depresyjnymi. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ Jeżeli potrzebuje Pani szybkiego wsparcia, rozmowy, może Pani skorzystać z telefonu zaufania.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy