Dlaczego tak wszystkim się przejmuję?

Witam serdecznie. Chciałbym usłyszeć opinie na na temat mojego problemu. Mianowicie mam wrażenie że strasznie się przejmuje stresuje nawet drobnostkami. Wyjechałem za granicę dzień przed pierwszym dniem cały dzień biegunka chodziłem jakiś poddenerwowany czułem jakiś lek czy niepokój miałem ochotę znaleźć się s z powrotem w domu najlepiej pod korala stulony. Man też tak że no podczas pobytu u pewniej pary u której wynajmowane pokój przechodząc obok nich miałem taki stres że kontrolowalem każdyKROK

Witam,

niepokój lęk) odczuwany, w niektórych sytuacjach jest uwarunkowany biologicznie, problem zaczyna się, w momencie, kiedy człowiek nie radzi sobie z dyskomfortem, czy napięciem, które utrzymuje się ciągle i wtedy wypracowuje sobie, różne strategie, np. kontrola, potrzeba kontrolowania tego co robi, mówi i pojawia się błędne koło, które wymaga leczenia specjalistycznego farmakoterapii i/lub psychoterapii, wymagana jest konsultacja psychiatryczna lub psychologa/psychoterapeuty.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, zastanowić się nad dalszą formą pomocy, z czego wynika lęk. Jeżeli potrzebuje Pan dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl