Co powoduje ciągłe zmęczenie i złe samopoczucie?

Witam. Mam 19 lat. Od jakiegoś czasu zaczęłam odczuwać ciągłe zmęczenie, jest mi ciągle niedobrze i mam strasznie złe samopoczucie. Dodam że nie należę do osób leniwych, wręcz odwrotnie. Moim zdaniem nie jest to normalne aby osoba w moim wieku się tak czuła. Dodam że pale papierosy. Nie pije alkoholu. Czy to normalne ?

Dzień Dobry Pani,

Skoro pali Pani papierosy, to mogą to być objawy niedotlenienia organizmu.

A jak jest u Pani z aktywnością fizyczną?
Jest takie powiedzenie, którym się tutaj chętnie dzielę, że:
Ruch zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Myślę, że warto byłoby kontrolnie skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem rodzinnym. Ciągłe zmęczenie, złe samopoczucie może mieć wiele przyczyn.
Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem seksuologiem, zastanowić się nad dalszą formą pomocy.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl