Jak sobie pomóc przy wiecznym zmęczeniu w ciąży?

Witam jestem w drugiej ciąży. Ale nie jestem szczęśliwa jak to powinno być jestem zmęczona tym wszystkim. Che tym wszystkim żucic i poprostu odejść. Nie jest mi łatwo mieszkam we Włoszech tu mam dom i męża i prześliczna córeczkę i w drodze druga. Ale w tym wszystkim czegoś brakuje. Mąż pracuje całymi dniami czasem go nie widuje ja siedzę z córcia w domu i tak mija dzień za dniem. Nie mam ochoty wstawac rano bo wiem że będzie tak samo nie mam nawet znajomych

Witam, rozumiem że jest Pani trudno, czuje się Pani zmęczona codzienną rutyną, brakuje Pani kontaktów. Proszę się zastanowić co chciałaby Pani zmienić, co sprawiało Pani przyjemność, pomagało odzyskać równowagę, porozmawiać o tym z mężem. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl