Jak sobie pomóc po urodzeniu dziecka i przy zmęczeniu?

Jestem 4 lata po ślubie i byłam szczęśliwa,mam synka 3 letniego,odkad był malutki,super się wszystko układało,a od roku wciągnął mnie laptop i codziennie siedzę do 4 w nocy,jestem niewyzspana,mega nerwowa.Odizolowalam się od ludzi,po ślubie byłam otwarta i rozmowa,nie miałam depresji poporodowej po ur dziecka zaraz.Teraz myślę tylko o śmierci,stracilam sens zycia.Chodze codziennie taką mega przymulona z klapkami na oczach,pragne by byli tak jak na początku,co mogło zawinic,rutyna?jak sobie pomoc

Dzień dobry. Małżeństwo, pojawienie się dziecka to wydarzenia piękne, ale też bardzo wymagające. Proszę zwrócić się o pomoc do specjalisty. Skuteczna interwencja psychologiczna pozwoli Pani na powrót do równowagi i wzmocnienie kompetencji radzenia sobie z wymaganiami w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie.

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Może Pani skorzystać z telefonu zaufania: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-dla-osob-uzalenionych-behawioralnie.html, zastanowić się nad formą pomocy. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl