Jak pozbyć się skutków po używkach odchudzających?

Witam nie wiem czy dobrze że tu pisze do pani,ale potrzebuje pomocy mam 24lata posiadam ogromne skutki po różnego rodzaju używkach odurzających, ciągnie się to za mną już latami nie potrafie zapamiętywać,pobudzony psycho-ruchowo,prubowałem wszelkiego rodzaju prac,ale w żadnej nie potrafie ani sie niczego nauczyc,skupić,i dodatkowo nie mam z czego sie utrzymać

Witam,

pomoc uzyska Pan w Poradni Zdrowia Psychicznego - refundowaną z NFZ, wskazana jest diagnostyka i leczenie.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, z jakiej pomocy Pan korzystał do tej pory, poradni lub ośrodka uzależnień? Aby zastanowić się nad możliwościami poprawy Pana sytuacji potrzebna jest dłuższa rozmowa i więcej informacji. Konsultacja z lekarzem psychiatrą, psychologiem specjalistą od leczenia uzależnień.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl