Skąd te napady ogromnego smutku?

Jestem mloda kobieta z przezyciami. Kiedys sie samookaleczalam lecz wyszlam z tego samodzielnie. Zostaly mi jedynie problemy z emocjami. Bywam bardzo nerwowa, nie panuje nad tym. Miewam ataki ogromnego smutku czego nastepstwem jest totalna pustka wtedy czuje sie poprostu bez uczuc nic nie czuje. Czy to moga byc objawy jakieaj choroby?

Mogą, ale po diagnozę (oparta o szczegółowy wywiad kliniczny) proszę udać się do gabinetu psychologicznego. Pozdrawiam

Witam, wiele Pani zrobiła już dla siebie, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej i zastanowić się nad dalszą formą pomocy.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl