Napady agresji i złości

Witam. Od kilku dni czuję dużo agresji w sobie. Mam okropne myśli, najchętniej pobiłabym kogoś, podrapała twarz i tłukła talerze. Nic się nie wydarzyło ostatnio - kilka miesięcy temu rozpadł mi się związek, ale to było dawno już i nie przeżywam tego raczej. To chyba nie ma związku - ale to mnie męczy, czasem aż mnie trzęsie ze złości. Co z tym zrobić? Nie chcę wariować...

Witam serdecznie,
Taka agresja może być wynikiem między innymi kumulowania w sobie negatywnych emocji jak i działania chronicznego stresu. Warto, abyś spróbowała zmniejszyć napięcie nerwowe. Pomocna może okazać się aktywność fizyczna jak i ćwiczenia relaksacyjne.
Powinnaś także zastanowić się nad konkretną przyczyną Twojej złości - tylko wtedy jej jej zmniejszenie będzie całkowicie skuteczne.
Pozdrawiam

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Zastanowić się czemu nie panuje Pani nad emocjami, w jakich sytuacjach się pojawia złość. Może Pani skorzystać z pomocy psychologa NFZ (https://zip.nfz.gov.pl/GSL/) lub prywatnie. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl