Co znaczą napady agresji, wahania nastroju, napady histerii?

Witam, mam 19 lat, 9 miesięcy temu zostałam matką. Odkąd mieszkam z partnerem (1 rok) mam problem z opanowaniem emocji, mianowicie miewam napady agresji, wahania nastroju, napady histerii itd. Często rozpoczynam niepotrzebne kłótnie podczas których krzycze, płaczę, bije i rzucam wszystkim po czym wybucha płacz, cała sie trzęsę i bywa że pod wpływem silniejszego zdenerowania tracę przytomność.. reaguje tak tylko przy klotniach z partnerem, nikt inny nie jest w stanie tak wyprowadzić mniezrownowag

Witam,
Z tego co Pani pisze można wywnioskować iż jest to chwilowe zaburzenie adaptacyjne, związane z tak dużą zmianą jaka zaszła w Pani życiu. Zostanie matką jest sporym wyzwaniem, w szczególności w młodym wieku. Myślę że problemy, które Pani opisuje jak najbardziej są do przepracowania. Poleciłabym konsultację psychologiczną by porozmawiać osobiście o Pani problemie i przyjrzeć się możliwym środkom zaradczym.

Pozdrawiam
Karolina Kapias
www.strefarozwoju.org.pl