Jak radzić sobie z napadami histerii?

Często mam takie "ataki". Wystarczy że coś nie idzie po mojej myśli a wtedy strasznie się denerwuje. Zaczynam krzyczeć, płakać i nie mogę się opanować. Zaciskam pięści bo mam ochotę po prostu komuś przywalić. Jest to dla mnie ciężkie bo jak coś mi nie pasuje to staje się wręcz wściekła. Np. dzisiaj koleżanka miała odmienne zdanie a ja na siłe próbowałam je zmienić ale ona wręcz mnie prowokowała w sensie nieświadomie ale aż mi się zaczęło kręcić w głowie i zrobiło mi się trochę słabo. Moja matka uważa że mogą to być napady histerii no ale sama nie wiem.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy są wskazaniem do sięgnięcia przez Panią do Poradni Zdrowia Psychicznego, po wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne.

Proszę nie zostawać w tym i z tym samej i pozwolić sobie samej pomóc.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej.gmail.com