Jak radzić sobie z napadami agresji w młodym wieku?

Dzień dobry, mam 24 lata i jestem lesbijka. Mam taki problem ze odkąd pamiętam miewam napady złości gdy ktoś nadepnie mi na odcisk, gdy pokłóce się z dziewczyną to czuje ze rośnie mi ciśnienie zaczynam krzyczeć mówić bardzo nie miłe rzeczy za które później jest mi głupio i przykro. Z wiekiem napady są mniej intensywne ale nadal często bywają. Bardzo przeszkadza mi to w życiu bo psuje najczęściej relacje z osobami z którymi jestem bo mówią ze nie chcą być z tak nerwowym człowiekiem. Zaczęłam chodzić na boks ale to i tak.nie pomaga. Z góry dziękuję za udzielenie jakiejś pomocnej rady jak zwalczyć takie zachowanie w sobie wolałabym konflikty wyjaśniać na spokojnie rozmową a nie krzykiem i kłótnia. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Tak nie musi być!
Zachęcałabym Panią do sięgnięcia po pomoc psychologiczną/psychoterapeutyczną, celem nabycia umiejętności radzenia sobie z opisanymi przez Panią emocjami.

Serdeczności i pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, psychoterapii aby zastanowić się i nauczyć jak panować nad emocjami i zachowaniem. Być może w Pani przypadku bardziej skuteczna będzie relaksacja, aktywność która będzie wyciszać, poza sportami kontaktowymi. Pozdrawiam serdecznie