Wybuchy złości i napady histerii

Mam problem ze swoimi wybuchami złości, a co gorsza zdarza się to już nawet przy znajomych. Wybucham tak naprawdę przy sprawach które nie mają takiej wagi za jaką ja je uważam a widzę to dopiero jak przemyślę i minie już chwila czasu. Często przez to kłócę się z mężem. Trzymam wszystko w sobie bo nie mam komu się wygadać, żadnych znajomych którym mogłabym powierzyć swoje problemy i jak tego się zbierze to nie daje rady i wybucham. Krzyczę, płaczę, wpadam w histerię. Co mam zrobić? Gdzie się udać

Trzymane emocje kiedyś muszą o sobie dać znać. Pewnie chrakterystyczne dla Pani jest, że z jakiegoś, pewnie podświadomego powodu, potrzebuje mieć Pani widownię, czyli osoby, które widzą te wybuchy emocji. Nic zaocznie nie jestem wstanie więcej powiedzieć. Zalecam udanie się do psychoterapeuty i podjęcie psychoterapii.

Mgr Beata Szymik Psycholog, Zabrze

Proszę udać się do psychologa, psychoterapeuty. Wygląda na to że problemy z wybuchem złości to nie jedyne problemy z jakimi się pani boryka. Pisze pani o swojej samotności i poczuciu opuszczenia, temu też warto się przyjrzeć. Być może będzie pani w stanie zmienić coś w swoim życiu i poczuć się bardziej szczęśliwa.
Beata Szymik