Wybuchy złości u męża

Witam , mój mąż ma 36 lat i jest przedstawicielem, pracuje po 12 godzin dziennie, głównie jeżdżąc samochodem. 5 lat temu miał operację usunięcia nasieniaka-kontrola onkologiczna ok. Od dłuższego czasu z byle powodu wybucha złością, o wszystkim zapomina, nie może się skoncentrować. Czasem skarży się na bóle karku i głowy, podczas których jest podenerwowany.Martwię się o niego i mam już dość tego że o wszystkim muszę myśleć sama i że nie wiem jaka błahostka wyprowadzi go z równowagi. Proszę o radę

Witam serdecznie,
Warto byłoby aby powiedziała Pani mężowi o tym co Pani przeszkadza i Panią boli. Dobrze jednak aby zaplanować taką rozmowę, aby nie zrobiła się z niej awantura. Jeśli obawia się Pani napadów złości partnera może warto jest przeprowadzić taką rozmowę w obecności psychoterapeuty - tak aby pomóc Wam w zdiagnozowaniu problemów w Waszym związku oraz problemu być może z jakim zmaga się Pani mąż.
Na wybuchy złości często ma wpływ tryb życia - 12 godzinny cykl pracy męża oraz stres związany z jego zdrowiem może wywoływać w nim takie napięcię, że nie radzi sobie z emocjami. Dobrze byłoby, aby mąż rownież skorzystał z wizyty u psychoterapeuty aby uzyskać wsparcie jak radzić sobie w trudnych i stresujących sytuacjach.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska

Www.anna-mochnaczewska.bloog.pl
Www.integral.com.pl