Jak wyleczyć ból związany z depresją?

Nie wiem czy mam depresję. Mam 18 lat i jestem kobietą. Równo rok temu podczas rozmyślań o studiach i zmianie szkoły wpadłam w psychiczne załamanie przez co jakieś 2 tyg leżałam w łóżku i nie chciałam wstać. Czułam się pusta, bez żadnych emocji, obojętna. Po jednej wizycie u psychologa i powrocie do starej szkoły mi się polepszylo. Nawet uczucie lęku, który pojawiał się bez powodu znikało. Niedawno jednak podobny, chociaż lżejszy stan powrócił:zmęczenie, lęk, niechęć, obojętność, zmiany nastroju

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej i psychoterapii. W przeszłości już raz Pani sobie poradziła w podobnej sytuacji. Proszę się zastanowić co Pani pomogło, jak Pani to zrobiła że powróciła do równowagi. Pozdrawiam serdecznie