Czy mogę mieć problemy ze zdrowiem psychicznym?

Boję się, że mogę mieć problemy ze zdrowiem psychicznym, a niniejszym z depresją. Przeprowadziłam się i zaczęłam studia magisterskie w innym mieście. Zawsze miałam problemy ze sobą, ale teraz czuję jakby było to bardziej nasilone. Od bardzo dawna przejmuję się każdą rzeczą, nawet najdrobniejszą, mam nerwice natręctw, która marnuje mi życie, wszystko widzę katastroficznie, uważam, że wszystko robię źle, nie mogę spać, często płacze, codziennie jestem smutna i biorę leki uspokajające. Co robić?

Dzień dobry.

Proponuję Pani wizytę u dwóch specjalistów - psychoterapeuty oraz psychiatry.

Życząc odwagi i powodzenia,
Dariusz Pysz-Waberski