Stany lękowe i uczucie mrowienia w żołądku

Jak określić stan ciągle wracającego poddenerwowania i mrowienia w żołądku. Częstych zmian nastroju, pojawiania się poczucia beznadziejności i lęku. W sytuacjach nerwowych niemożliwości jasnego wypowiedzenia się, przyspieszonego oddechu i zmiany koloru skóry na czerwony. Stany lękowe i mrowienie w żołądku często nie mają żadnych podstaw, pojawiają się, czasem od razu znikają czasem trwają jakiś czas. Dodam, że nie mam problemu alkoholowego ale często wypicie drinka lub piwa luzuje organizm.

Witam serdecznie,
Uczucie chronicznego poddenerwowania, lęk, wahania nastroju oraz "mrowienie" w żołądku mogą świadczyć o zaburzeniu nerwicowym. Jednak wiarygodna diagnoza drogą internetową nie jest możliwa. Zalecałabym więc konsultację z psychologiem/psychiatrą.
Pozdrawiam