Czy to może być nerwica lękowa?

Witam jestem mamą 2 letniego chłopca mam 25lat. Od jakiegoś czasu zmierzam się z pewnym problemem otóż podejrzewam u siebie nerwicę lękowa. Nasila się ona gdy kładę się spać. Zaczynam się wtedy cała trzas robię się " cała mokra" wydaje mi się że zaraz, zemdleje zaczyna mnie boleć brzuch i często wtedy oddaje mocz. Badania wyszły mi dobre. Nie mam żadnych problemów. Jestem szczęśliwa żona i mama ale to co się ze mną dzieje upkrzykrza mi życie. Proszę o pomoc.

Dzień dobry, w obecnej sytuacji proponuję zgłosił się do lekarza psychiatry, a następnie do psychologa. Proszę jeszcze wykonać badania na tężyczkę. Często przy tym schorzeniu pojawiają się zaburzenia lękowe. Jak wykluczy Pani tężyczkę, to wtedy pozostanie już tylko pomoc w postaci konsultacji psychiatrycznej i być może psychoterapii.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam Panią
Możliwe, że są to zaburzenia nerwicowe, jednak
rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji z psychologiem lub z psychiatrą,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Bardzo ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby Pani rozpoczęła
leczenie ewentualnie psychoterapię.
Proszę nie zwlekać, bowiem objawy będą się
nasilać i mogą prowadzić do pogarszania się
Pani stanu zdrowia psychicznego i fizycznego.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii,
podczas której dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl