Skąd te zaburzenia snu?

Witam Mam problem związany z zaburzeniem snu.Kiedy zasnę potrafię spać 10-14 godzin. Jeśli się już obudzę czuję się zmęczony. Ustawiam kilka budzików, których nie słyszę lub wyłączam je nieświadomie.W ciągu dnia jestem senny. Mam 27 lat i muszę zarabiać na rodzinę jednak nie potrafię sobie poradzić z tą dolegliwością, ponadto wstyd mi komukolwiek się przyznać. Dodam że dwa lata temu leczyłem się na depresję,która była następstwem wypadku drogowego.Wyniki krwi,tarczyca i cukrzyca w normie

Witam, przesyłam link do artykułu: http://psychiatria.mp.pl/bezsennosc/71407,hipersomnie-nadmierna-sennosc Czy korzystał Pan z pomocy Poradni Zdrowia Psychicznego, zaburzeń snu? Jeżeli badania nie wykazały żadnej przyczyny somatycznej warto skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam Pana
Nie napisał Pan, w jaki sposób leczył Pan depresję.
Czy korzystał Pan z psychoterapii, czy tylko środkami
farmakologicznymi?
Możliwe, że nadmierna senność jest skutkiem
niewyleczonej lub nawracającej depresji.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Powinien Pan jednak wiedzieć, że środki farmakologiczne
nie leczą ani depresji ani zaburzeń snu
i nie rozwiązują problemów, jedynie tłumią objawy.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć depresję,
czy zaburzenia snu, należy dotrzeć do źródła
problemu i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl