Jak poradzić sobie z biciem partnera podczas snu?

Witam od kilku dni podczas snu bije partnera i wyzywam go po czym nic nie pamiętam 33 lata

Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa i skonsultowania tego i ewentualnych innych objawów związanych z agresja i przemocą. Podobne trudności mogą mieć źródło zarówno w zaburzeniach snu, jak i zaburzeniach lekowych i emocjonalnych. Specjalista zdiagnozuje i zaproponuje (zależnie od diagnozy) możliwe sposoby poradzenia sobie np psychoterapię, konsultacje w Poradni Zaburzeń Snu itp.