Co spowodowało dziwne zachowanie u męża?

Jakiś czas temu obudziłam się bo narzeczony próbował lekko zepchnąć mnie z łóżka.Spytałam o co chodzi a on nagle przestał i się położył.Oczy miał zamkięte.Ponowiłam pytanie,odpowiedział że głosy kazały mu się podnieść i na tym kontakt się skończył,spał jak zabity.Nazajutrz nic nie pamiętał.Ostatnio też obudził nas telefon z drugiego pokoju.Podniósł się, przeszedł pół mieszkania, wyłączył go mówiąc że to nieznany numer i wrócił do łóżka marudząc,że ktoś wydzwania.Tego też nie pamiętał.Martwię się

Być może to somnambulizm. Może być absolutnie naturalnym zjawiskiem, jak i mieć podłoże nerwowe. W tym drugim przypadku warto wprowadzić profilaktykę stresu. Polecam konsultację z psychologiem. Pozdrawiam