Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bezpłatna poradnia psychologiczna w Gdańsku

Chciałabym dowiedzieć się, gdzie w Gdańsku można udać się do bezpłatnej poradni psychologicznej.
ponad rok temu

Teoria Becka

A. T. Beck jest twórcą teorii poznawczej, która wykorzystywana jest przy leczeniu depresji. Na czym polega wspomniana teoria poznawcza? Na ten temat wypowiada się psychiatra - Agnieszka Jamroży.

To zależy kto ma się do tej poradni udać. Jeżeli chodzi o poradnię psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i młodzieży (do ukończenia edukacji), należy zapytać w placówce edukacyjnej (przedszkole, szkoła), do której uczęszcza dziecko, pod którą z poradni dana placówka podlega. Każda placówka edukacyjna podlega pod bezpłatną opiekę poradni psychologiczno-pedagogicznej. Jeżeli dziecko nie uczęszcza jeszcze do placówki edukacyjnej, należy zorientować się która z poradni psychologiczno-pedagogicznych obejmuje swoim zasięgiem adres, pod którym mieszka dziecko, w tym przypadku funkcjonuje rejonizacja.
Jeżeli porada potrzebna jest osobie dorosłej, proponuję wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu, ten pokieruje do psychologa na bezpłatną konsultację. Taki psycholog zapewne przyjmuje w większym ośrodku zdrowia, przychodni, szpitalu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy