Bezpłatna poradnia psychologiczna w Gdańsku

Chciałabym dowiedzieć się, gdzie w Gdańsku można udać się do bezpłatnej poradni psychologicznej.
ponad rok temu

Jeżeli porada potrzebna jest osobie dorosłej, proponuję wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu, ten pokieruje do psychologa na bezpłatną konsultację. Taki psycholog zapewne przyjmuje w większym ośrodku zdrowia, przychodni, szpitalu.