Rozstanie z chłopakiem po pół roku

Witam, Mam na imię Magda. Potrzebuje pomocy , ponieważ jestem zakochana , a mój chłopak dziś oznajmił mi ze to już koniec, Powiedział ze od kilku di zastanawia się czy mnie kocha i ze chyba nie chce być z nikim i żebym sobie nie robiła żadnych nadziei co do niego, najgorsze jest to ze osoba trzecia mi powiedziała ze zrywa ze mną a potem dopiero on sam, nie wiem co robić proszę o pomoc, Byliśmy razem pół roku,

Witam. jeśli to koniec Pani związku to będzie trzeba przez to przejść. Psycholog może pomóc Pani udźwignąc to.
Magdalena Brabec

Witam, rozstania niestety są bolesne. Jeżeli czuje Pani, że trudno sobie poradzić samej z tymi uczuciami, to można skorzystać z pomocy psychologa lub psychoterapeuty. Pozdrawiam

Szanowna Pani, rozumiem, że boli Panią samo rozstanie a także sposób w jaki dowiedziała się Pani o tym, że chłopak nie darzy Panią uczuciem i chce się z Panią rozstać. Niestety nie możemy nikogo zmusić do pokochania nas. To zrozumiałe, że nieodwzajemnione uczucie bardzo boli. Jednak trzeba się z tym pogodzić i zacząć żyć dalej. W takich sytuacjach bardzo pomagają rozmowy z zaufanymi i bliskimi osobami oraz czas, zgodnie z przysłowiem, że czas leczy rany. Kiedy jednak to nie pomoże a z czasem będzie gorzej niż lepiej to warto skorzystać z pomocy psychologa. Pozdrawiam, Monika Wysota

Rozstanie jest bardzo trudne, gdy chęć rozstania wynika tylko z jednej strony. A Pani pisze, ze nadal jest zakochana. Chłopak dość jasno określił swoje uczucia i, choć to bardzo bolesne, być może trzeba będzie pracować nad akceptacją.
Może Pani spróbować w rozmowie wyjaśnić swoje uczucia i pytać o prawdziwe powody rozstania. Warto to zrobić, jeśli pomoże to Pani poukładać sobie swoje emocje i myśli.