Obojętny stosunek chłopaka po rozstaniu

Dobry wieczor rozstalam sie z chlopakiem 3 miesiace temu mieszkalismy ze soba 3 lata odszedl po prostu wyszedl nie dal mi szans na wyjasnienia rozmowe obwinial mnie pozniej w smsach o wszystko kocham go caly czas ale on nie chce mnie juz ma do mnie stosunek onojetny?co mam robic?

Witam serdecznie,

To bardzo trudna sytuacja, gdyż nie możemy zmusić nikogo do tego aby nas kochał i z nami był; pomimo głębokiego uczucia jakim my go żywimy.
To z czym pewnie obecnie się Pani zmaga to z ogromnymi emocjami żalu, pustki, smutku, bezradności. Być może w tej sytuacji będzie pomocny tekst który napisałam na swoim blogu: "jak przeŻyć po rozstaniu". www.anna-mochnaczewska.bloog.pl

Być może warto byłoby rozważyć kontakt z psychoterapeutą który pomógłby Pani pozbierać się przeżyć żałobę po rozstaniu.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska

Z jakiegoś powodu Pani były chłopak podjął taką decyzję i nie chce jej zmienić. W tej kwestii nie może Pani na niego wpłynąć, bo nie da się nikogo namówić do tego, żeby kogoś kochał, albo chciał z nami być. To jego decyzja. Jeżeli Pani jest trudno pogodzić się z jego decyzją, zaakceptować rozstanie, warto zadbać o siebie i poszukać pomocy i wsparcia u psychologa bądź psychoterapeuty.

Mgr Anna Mochnaczewska

Witam,
nie piszę Pani o powodach rozstania, podaje Pani zbyt mało konkretów aby można się było do tego odnieść. Nie jasne jest to o co Panią obwiniał chłopak i czemu nagle Panią opuścił po trzech latach związku.
Trudno również mieć po trzech latach związku do kogoś stosunek obojętny w tak krótkim czasie po rozstaniu.
Wydaje się, że coś działo się już dużo wcześniej, że chłopak zdecydował się na taki krok.

Pozdrawiam,
Monika Hibner