Związek z mężczyzną o 20 lat starszym

Mam 36 lat on 56,fajnie nam sie rozmawia,patrzymy na siebie,usmiechamy,nigdy sie nie nudzimy rozmowa,jest problem on ma kobiete mieszka znia,nic o niej nie mowi nie wspomina,widze rowniez jak boi sie tego co moze byc,ja oczywiscie daje jemu znaki.Dzisiaj np.w trakcie rozmowy mowil ze jest stary ja tak nie uwazam gdyz ma duzo w sobie temperamentu,dobrze wyglada,ma fajne poczucie humoru.Czy on wyczuwa to ze zakochalam sie wnim i stara sie mnie zniechecic do siebie.
36 LAT ponad rok temu

Może powinna Pani zadać sobie pytanie czy zaczynanie swojego związku poprzez ewentualne rozbicie czyjegoś i budowanie na jego zgliszczach może przynieść trwałe szczęście? Bo jeżeli jest między Państwem coś więcej dalsze zagłębianie się w tej relacji zanim ta druga się nie zakończy może doprowadzić do takiego dylematu.
A co do różnicy wieku, to nie jest przecież przeszkoda sama w sobie, ale trzeba się liczyć z konsekwencjami z różnicy tej wynikającymi i tyle.
Mam nadzieję, że znajdzie Pani w tym coś pomocnego.
Pozdrawiam
Jakub Pyka

Witam,
przy tak postawionym pytaniu uczciwa odpowiedź jest jedna- nie wiadomo. Może tak, może nie. On może to wiedzieć, nie "ekspert".
Sugeruję raczej przyglądanie się sobie, swoim uczuciom: jak to jest dla Pani, gdy mężczyzna, którego Pani zachęca (daje znaki itp.), stara się Panią zniechęcić (o ile przyjmiemy, że taką ma intencję). W jaki sposób Pani system wartości odnosi się do faktu, że mężczyzna ten pozostaje w związku z inną kobietą.
Pozdrawiam
Justyna Owczarek-Skoneczna